Narodziny oceanu – IMAX
12 filmów za 4,99 - IMAX cała kolekcja
4,99
Dostęp na 30 dni
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Narodziny oceanu – IMAX

2001 | USA | 38 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Zanurz się w wizję „Narodzin oceanu' – filmu pełnego magii i urzekającej muzyki. „Narodziny oceanu' zapraszają nas na niezwykłą przygodę: 4 miliardy lat w oceanie, od powstania życia do niesamowitego momentu, kiedy pierwszy kręgowiec wyszedł na suchy ląd i wkroczył na ścieżkę podboju kontynentów. Z pomocą fascynującego materiału filmowego, w którym zastosowano mikro – i makrokinematograficzne techniki filmowania stworzeń żyjących do dziś, „Narodziny oceanu' pokazują, jak formy życia zróżnicowały się od momentu pojawienia się pierwszych bakterii. Piękno filmu uwydatnia urzekająca muzyka skomponowana przez Brunona Coulais'ego („Mikrokosmos', „Himalaje'), a całość filmu jest majestatycznym zaproszeniem do zanurzenia się w samą głębię „Narodzin oceanu'.

Reżyser: Gérald Calderon
Obsada: Didier Sandre
12 filmów za 4,99 - IMAX cała kolekcja
4,99
Dostęp na 30 dni
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie