Oceaniczna oaza – IMAX rating wiekowy
2000 FRA | 38 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Oceaniczna oaza – IMAX
We współczesnym świecie coraz rzadziej spotyka się miejsca, które są bezpieczną przystanią dla różnorodnych form życia… Jednym z takich miejsc jest Półwysep Kalifornijski wraz z wodami go oblewającymi. Warunki klimatyczne, ukształtowanie linii brzegowej i oceanicznego dna przyciągają do tej oazy wiele gatunków zwierząt, które dzięki obfitości pokarmu i odpowiednim kryjówkom znajdują tu doskonałe warunki rozrodu. Można tu spotkać najbardziej niezwykłe gatunki ryb i ssaków zamieszkujących ocean, takie jak manty, płetwale błękitne, płaszczki i delfiny. Wymarzone miejsca na lęg znajdują na półwyspie ptaki morskie – rybitwy i mewy. Film „Oceaniczna oaza' zabierze cię w niezwykłą podróż, dzięki której zrozumiesz zależności rządzące podwodnym światem.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie