Tylko Ciebie chcę rating wiekowy
2012 ESP | 119 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Tylko Ciebie chcę
Dwa lata temu Hache (Mario Casas) wyjechał do Londynu, zostawiając w Hiszpanii przyjaciół i rodzinę. Próbował zapomnieć o swojej pierwszej miłości i śmierci najlepszego przyjaciela, Pollo. Po powrocie do Barcelony odkrywa, że przez cały ten czas niewiele się zmieniło, a on nadal nie potrafi uporać się z przeszłością. Szybko zaczyna szukać pracy i wraca do starego życia. Wkrótce poznaje Gin (Clara Lago), dziewczynę pełną wigoru – taką jak on. Gin uwielbia dobrze się bawić i żyć bez żadnych ograniczeń czy trosk. Dzięki niej Hache wreszcie zdaje się zostawiać wspomnienia za sobą i odnajdować szczęście. Wszystko zmienia się, gdy na imprezie wpada na Babi (María Valverde). Przypadkowe spotkanie z dawną miłością znów wywróci jego życie do góry nogami...

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie