NEW Sabrina rating wiekowy
1995 USA | 122 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
NEW Sabrina
Sabrina, nastoletnia córka szofera, jest zakochana w Davidzie, młodszym synu zamożnych pracodawców ojca. Niezbyt atrakcyjna dziewczyna nie ma jednak u przystojnego mężczyzny żadnych szans. Wkrótce dzięki protekcji pani Larrabee wyjeżdża do Paryża na staż w paryskim 'Vogue', gdzie otrzymuje posadę asystentki fotografa. Po dwóch latach wraca - piękna, elegancka i zupełnie odmieniona. Natychmiast przyciąga uwagę lekkomyślnego Davida, który z jej powodu zaczyna się wahać nad poślubieniem swojej narzeczonej. To mogłoby jednak pokrzyżować finansowe plany jego starszego brata Linusa. Mężczyzna postanawia więc odwrócić uwagę Sabriny od Davida. Umawia się z nią na randkę. Po jakimś czasie zaczyna sobie zdawać sprawę, iż darzy dziewczynę uczuciem.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie