NEW Twist rating wiekowy
2021 USA | 88 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
NEW Twist
Michael Caine, Rita Ora, Lena Headey i Raff Law w złodziejskim thrillerze będącym luźną ekranizacją słynnej powieści Charlesa Dickensa.
Oliver jest artystą, który stara się obwieścić światu swój talent. Jego niekonwencjonalne działania przyciągają uwagę grupy młodocianych oszustów, na czele której stoi charyzmatyczna Dodge (Rita Ora). To dzięki nim nasz bohater poznaje ich mistrza Fagina (Michael Caine), który steruje grupą z ukrycia. Wkrótce nasi bohaterowie zmierzą się z wyzwaniem, jakie dotąd im się nie śniło. Ich celem jest Losberne (David Walliams), handlarz dziełami sztuki, z którym Fagin musi wyrównać rachunki. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? A może nasi uliczni artyści będą zmuszeni improwizować? Najważniejsze, to nie dać się złapać!

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie