NEW Wilkołaki są wśród nas rating wiekowy
2021 USA | 92 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
NEW Wilkołaki są wśród nas
Pewnej mroźnej nocy burza śnieżna odcina od świata małe amerykańskie miasteczko, do którego przyjechał właśnie nowy, ambitny sierżant Finn. Gdy mieszkańcy odkrywają, że w okolicy zaczyna grasować tajemnicza bestia, ukrywają się w domach, aby przetrwać noc. Finn razem ze zdyscyplinowaną pracownicą poczty Cecily zostają zamknięci w lokalnej gospodzie razem z grupą ekscentrycznych mieszkańców. Wspólnie spróbują rozwikłać tajemnicę, której rozwiązanie znajduje się bliżej niż myślą...
Czy na pewno znasz swoich sąsiadów…? Doceniona przez krytyków i okrzyknięta przez amerykańskich widzów najlepszą komedią tego roku! Pełna niespodzianek opowieść o małym miasteczku, w którym zaczynają grasować… wilkołaki. Tutaj bestią może być każdy!

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie