Polowanie na prezydenta rating wiekowy
2014 FIN | 87 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Polowanie na prezydenta
Film opowiada o trzynastoletnim chłopcu o imieniu Oskari, który zostaje wysłany do dzikiej puszczy, by przejść tradycyjny sprawdzian męskości. Fińska kultura myśliwska to już przeszłość, ale nadal istnieją związane z nią rytuały przejścia. Żeby stać się mężczyzną w oczach swojej społeczności, Oskari, uzbrojony jedynie w łuk i strzały, musi przed świtem wrócić z upolowaną przez siebie zwierzyną. Dla chłopca, który wychowywał się w bezpiecznych wnętrzach, konfrontacja z dziką przyrodą jest trudnym wyzwaniem. W nocy, podczas myśliwskiej wyprawy chłopca, w okolicy rozbija się zaatakowany przez terrorystów Air Force One, a Oskari niespodziewanie staje przed koniecznością sprostanie jeszcze trudniejszemu zadaniu – musi uratować prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie