Łowcy smoków rating wiekowy
2008 FRA | 79 min.  |   8/10
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Łowcy smoków
Główną bohaterką filmu jest mała dziewczynka o imieniu Zoe (Dominika Kluźniak), która pragnie pomóc wujowi Lordowi Arnoldowi (Krzysztof Dracz) i wyrusza w świat w poszukiwaniu wielkich bohaterów, rodem z baśni, którzy uchroniliby ich królestwo przed zniszczeniem przez potężnego smoka. Spotyka na swej drodze dwóch przyjaciół o imionach Lian-Chu (Krzysztof Globisz) i Gwizdo (Krzysztof Tyniec), którzy słysząc o wielkiej nagrodzie dla wybawcy, od razu decydują się zostać dzielnymi łowcami smoków. Razem rozpoczynają więc niebezpieczną podróż na koniec świata, gdzie mieszka uśpiony smok.Ta przygoda to dla Zoe spełnienie marzeń, dla Gwizdo zły sen, a dla Lian-Chu możliwość wyrównania porachunków z przeszłości...

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie