Tango Libre
Jeden film za 7 zł
Tango Libre
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Tango Libre

2012 | FRA | 93 min. |  |   8/10 rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Jean-Christophe (Francois Damiens) jest strażnikiem więziennym, zwyczajnym człowiekiem, wiodącym monotonne życie. Jedyną ekstrawagancją, na jaką sobie pozwala, jest nauka tanga. Pewnego wieczoru, podczas lekcji tańca poznaje Alice (Anne Paulicevich), radosną trzydziestolatkę. Następnego dnia spotyka ją w swoim miejscu pracy, w sali widzeń, gdzie odwiedza ona jednocześnie dwóch więźniów – męża i kochanka. JC przeżywa szok. Wkrótce zostaje uwikłany w barwne życie kobiety, żyjącej zgodnie z własnymi pragnieniami i według własnych reguł. Przepisy zabraniają pracownikom więzienia kontaktować się z rodzinami skazanych, jednak JC po raz pierwszy w swoim życiu łamie zasady, nie spodziewając się, że Alice przewróci do góry nogami jego poukładany świat...

Jeden film za 7 zł
Tango Libre
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie