Tęsknię za Tobą [Napisy PL]
Jeden film za 9 zł
Tęsknię za Tobą
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Tęsknię za Tobą [Napisy PL]

2019 | BOL | 106 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Jorge nie miał kontaktu z synem, odkąd ten wyemigrował z Boliwii do Nowego Jorku. Kiedy dowiaduje się o jego samobójstwie, stara się odkryć prawdę. Wiadomości, które znajduje na portalach społecznościowych, odkrywają przed mężczyzną obraz syna, którego w ogóle nie znał. O wszystko obwinia byłego chłopaka syna, o którym właśnie się dowiedział. Postanawia wyjechać do Stanów, aby dowiedzieć się całej prawdy.
Film był boliwijskim kandydatem do Oscara. Powstał na podstawie głośnej sztuki Rodrigo Bellotta z 2015 roku, opartej na prawdziwych wydarzeniach. Na ekranie pojawiają się m.in. Rossy de Palma (jedna z ulubionych aktorek Pedro Almodóvara), Oscar Martínez („Dzikie historie”), Rick Cosnett (serial „Flash”).

Jeden film za 9 zł
Tęsknię za Tobą
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie