Siła naszych marzeń
Jeden film za 9 zł
Siła naszych marzeń
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Siła naszych marzeń

2022 | FRA | 106 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Zoe urodziła się i dorastała w otoczeniu koni w stajni wyścigowej swoich rodziców. To jest jej Miejsce na ziemi. Teraz marzy, aby pewnego dnia stać się dżokejem, tak, jak jej ojciec. Kiedy w stajni rodzi się nowy źrebak Burza, Zoe jako pierwsza dostrzega w nim potencjał na mistrza, na którego jej rodzice czekali i pracowali przez całe życie. Ich wspólne marzenia zostają zniszczone w czasie jednej burzliwej nocy, kiedy spłoszona klacz przypadkowo rani Zoe. Pogrążona w rozpaczy dziewczyna całkowicie się załamuje. Nie może pogodzić się z niesprawiedliwym losem. Rodzice ze wszystkich sił starają się wspierać Zoe. Dzięki ich wytrwałości i zaskakującej pomocy stajennego Seby, który ma niezwykły dar komunikowania się z końmi, Zoe postanawia pokonać przeciwności losu i odzyskać to, co wydawało się stracone.

Jeden film za 9 zł
Siła naszych marzeń
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zwiastun
Zamknij okno

Logowanie