Czas na pogodę
Jeden film za 9 zł
Czas na pogodę
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Czas na pogodę

2022 | POL | 76 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Adam ma 50 lat i jest uosobieniem przeciętności. Ma za sobą serię życiowych porażek, w dodatku właśnie zmarła mu ciotka, a odziedziczone mieszkanie zostało zalane przez uciążliwą sąsiadkę z góry. Mężczyzna ją odwiedza i próbuje interweniować. Spotkanie z pogrążoną w alkoholowym nałogu 55-letnią Celiną zamienia się w emocjonalny rollercoaster, w którym mieszają się niechęć, wzajemna fascynacja, bliskość i przemoc. W miejsce odrazy i obojętności wkrada się cień głębszego uczucia. Adam zaczyna wierzyć, że Celina może odrodzić się na nowo. Celina wielokrotnie zraniona przez kolejnych mężczyzn jest sceptyczna i nieufna. Samobójstwo wydaje się jej prostszym rozwiązaniem niż wyrwanie się z wieloletniego marazmu. Co wybierze?

Jeden film za 9 zł
Czas na pogodę
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zwiastun
Zamknij okno

Logowanie