Zeszłej nocy rating wiekowy
2010 USA | 89 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Zeszłej nocy
Michael i Joanna Reed (Sam Worthington i Keira Knightley) są młodym i atrakcyjnym małżeństwem mieszkającym w Nowym Jorku. Podczas jednego ze spotkań organizowanych przez firmę Michaela, Joanna jest świadkiem dwuznacznej sytuacji pomiędzy swoim mężem a jego piękna współpracowniczką Laurą (Eva Mendes). Wkrótce oboje wyjeżdżają w podróż służbową. Incydent ten burzy spokój Joanny i wzbudzą jej wątpliwości. Następnego dnia Joanna spotyka swojego dawnego znajomego Alexa. Debiut reżyserski, Massy Tadjedin to niezwykły i prowokacyjny film o współczesnej miłości. Autorka przenika do psychologii swoich bohaterów, szukając odpowiedzi na nurtujące widza pytanie: Czy i w jaki sposób podejrzenie może sprowokować lub usprawiedliwić niewierność?

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie