Przyjaciel domu rating wiekowy
2019 USA | 121 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Przyjaciel domu
Dakota Jonson, Casey Affleck i Jason Segel w opartej na faktach, wzruszającej historii mężczyzny, który totalnie zmienia swoje życie, aby pomóc przyjaciołom.
Małżeństwo Teaque, czyli Matt i Nicole znają się i kochają od studenckich czasów. On dziennikarz, ona energiczna i kochająca życie kobieta, są idealnymi rodzicami dwóch uroczych dziewczynek. Niestety wszystko się zmienia wraz z tragiczną diagnozą: Nicole ma zaawansowany nowotwór. Kiedy Matt nie może pogodzić opieki nad śmiertelnie chorą żoną z obowiązkami ojca, Dane najlepszy przyjaciel rodziny postanawia przyjść z pomocą. Mężczyzna odkłada własne zobowiązania i rozrywki na bok i staje się częścią rodziny. Wpływ tej decyzji będzie miał większe znaczenie, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie