Coś. Potwór z głębin
Jeden film za 4,99 zł
Coś. Potwór z głębin
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Coś. Potwór z głębin

2023 | POL | 95 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Oregon, rok 1978. Ben Adams i jego żona Jules są zaskoczeni, gdy dziedziczą opuszczoną nadmorską posiadłość, o której niedawno zmarła matka Bena nigdy nie wspominała. Nie wiedząc, czego się spodziewać, para udaje się na miejsce wraz ze swoją bystrą 7-letnią córką Reią oraz psem Archiem. Nietknięty od 40 lat dom prezentuje się niczym zapomniany relikt, przy plaży i nad oszałamiającą zatoką. Piękno i spokój tego miejsca kontrastują z pytaniem: dlaczego posiadłość była utrzymywana w tajemnicy przez tak długi czas?
Podczas gdy Jules przeczesuje dom w poszukiwaniu odpowiedzi, Ben idzie naprawić podziemny zbiornik, który zaopatruje dom w świeżą wodę ze studni głębinowej. Zagłębia się w ciemność i odkręca zawór, nie wiedząc, że w ten sposób uwalnia długo uśpione stworzenie, zaciekle chroniące swój rewir.
Zaczynają się dziać dziwne rzeczy, a Jules znajduje pamiętnik, który ujawnia przerażającą prawdę o zniknięciu ojca i siostry Bena. Jednak odkrycie nie powstrzyma już tego, co zostało obudzone, i pozostaje jedynie pytanie: czy można temu jakoś zaradzić?

Jeden film za 4,99 zł
Coś. Potwór z głębin
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie