Chodź do tatusia
Jeden film za 7 zł
Chodź do tatusia
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Chodź do tatusia

2019 | IRL | 91 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Norval Greenwood otrzymuje list od ojca, który po trzydziestu latach ciszy proponuje spotkanie. Zaintrygowany Norval wyjeżdża więc a spotkanie z mężczyzną, którego nie zna i nie pamięta, gdyż zniknął z jego życia, gdy ten był małym chłopcem. W domu zastane mężczyznę, który nie przebiera w słowach, sporo pije, a jego zachowanie odbiega od ogólnie przyjętych norm. Po ostrej wymianie zdań i szarpaninie - ojciec umiera. Norval jest w szoku. Co gorsze okazuje się, że zmieniono przepisy, które teraz zmuszają go do przechowania zwłok aż do dnia pogrzebu. Nie mając nic lepszego do roboty, młody mężczyzna zaczyna zwiedzać dom i przeglądać napotkane dokumenty. Natrafia na album ze zdjęciami z dzieciństwa i ku swemu przerażeniu spostrzega, że mężczyzna, podpisany jako tata, nie przypomina tego spoczywającego w pokoju obok. Wkrótce Norval zaczyna słyszeć tajemnicze dźwięki dochodzące z piwnicy. Zważywszy na okoliczności, początkowo podejrzewa swoją wyobraźnię, jednak po pewnym czasie postanawia to sprawdzić. W piwnicy odnajduje przykutego do ściany biologicznego ojca.

Jeden film za 7 zł
Chodź do tatusia
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie