Facet do wymiany
Jeden film za 7 zł
Facet do wymiany
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Facet do wymiany

2017 | FRA | 118 min. |  |   6/10 rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Kiedy piękna, młoda dziewczyna mówi, że nie znajdujesz się już na liście „chodźmy do łóżka” żadnej kobiety, to znaczy, że czas na: a) powolną emeryturę, b) wybieranie nagrobka, c) radykalną zmianę życia i wizerunku! Guillaume, popularny aktor po 40-stce, dokładnie te słowa usłyszał od swojej 20-letniej koleżanki 'po fachu'. Początkowo załamany, wkrótce decyduje się na drastyczne zmiany. Czy ustatkowanemu mężczyźnie, z piękną żoną (Marion Cotillard), kilkuletnim dzieckiem i zamiłowaniem do jazdy konnej na malowniczej francuskiej wsi uda się wypracować wizerunek imprezującego buntownika, o którego będą walczyć fanki? Przemiana, która go czeka, bardzo szybko wyrwie się spod kontroli i przejdzie najśmielsze oczekiwania wszystkich.

Jeden film za 7 zł
Facet do wymiany
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie