Jak ona to robi? rating wiekowy
2011 USA | 86 min.  |   3/10
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Jak ona to robi?
Poznajcie Kate Reddy (Sarah Jessica Parker) – to żona, matka, kobieta sukcesu, a przede wszystkim utalentowana żonglerka. Życie Kate jest naprawdę wspaniałe i bardzo intensywne. Ma cudownego męża, Richarda (Greg Kinnear), architekta, który właśnie zaczął pracować na własną rękę. Ma dwójkę uroczych dzieci: sześcioletnią Emily (Emma Rayne Lyle) i Bena (Theodore and Julius Goldberg), malucha, który po każdym upadku wstaje i niezmordowanie prze naprzód. I jeszcze pracę menadżera do spraw funduszy inwestycyjnych w bostońskiej filii wielkiej firmy finansowej z Nowego Jorku, którą uwielbia. Mimo że Kate spędza dużo czasu w pracy, w edukację swojej córki oraz w jej zajęcia pozaszkolne angażuje się nie mniej, niż niepracujące matki. Przyjaciele, znajomi z pracy i krewni zawsze mówią to samo na temat jej niezwykłych umiejętności godzenia tak wielu obowiązków: 'Nie wiem, jak ty to robisz'.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie