Pixie
Jeden film za 9 zł
Pixie
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Pixie

2020 | GBR | 89 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Przebojowa Pixie podejmuje decyzję, żeby wreszcie opuścić znienawidzone irlandzkie miasteczko i uciec od swojej przestępczej rodziny – po drodze dokonując zemsty. Plan jest taki: namówić kilku gangsterów, żeby weszli w intratną transakcję narkotykową, a potem zwiać z łupem. Niestety plan się sypie, kiedy w wyniku kradzieży odradza się konflikt między jej ojcem i nieobliczalnym szefem mafii, byłym księdzem McGrathem. Gdy dwójka naiwnych przyjaciół przypadkowo ratuje życie Pixie, ta – wykorzystując swój urok – przekonuje ich, aby przyłączyli się do niej. Z ciałem w bagażniku i skradzionymi narkotykami na tylnym siedzeniu, Pixie wraz z nowymi kumplami ucieka przed gniewem McGartha i jego uzbrojonym gangiem. Czy uda jej się prysnąć bez pomocy rodziny?

Jeden film za 9 zł
Pixie
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie