I znowu wesele
Jeden film za 7 zł
I znowu wesele
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
I znowu wesele

2019 | USA | 87 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Poznajcie Marę. Beztroską i unikającą zobowiązań 27-letnią fotografkę (Sarah Hyland), która właśnie zaczyna spotykać się z nowym chłopakiem - Jakiem (Tyler James Williams). Gdy na świeżo upieczoną parę spada deszcz zaproszeń na wesela, Mara i Jake muszą wyruszyć w trwającą rok przygodę pełną mocnych wrażeń, która wystawi ich związek na próbę.

Jak przetrwać maraton wesel, gdy unika się zobowiązań i poważnych planów na przyszłość? Reżyser kinowego przeboju „Legalna blondynka” przedstawia nową komedię romantyczną o parze, która musi przeżyć siedem wesel w ciągu roku. W rolach głównych występują: Sarah Hyland („Akademia wampirów”, „Współczesna rodzina”) i Tyler James Williams („Wszyscy nienawidzą Chrisa”, „Detroit”).

Jeden film za 7 zł
I znowu wesele
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie