Gliniarz z Belleville rating wiekowy
2018 FRA | 106 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Gliniarz z Belleville
Omar Sy – gwiazda Nietykalnych i Luis Guzmán w zawadiackiej komedii policyjnej wyreżyserowanej przez Rachida Buchareva.

Baaba, gliniarz z Belleville w swojej dzielnicy czuje się jak ryba w wodzie i pomimo usilnych namów swojej dziewczyny, która chce mieszkać jak najdalej od przyszłej teściowej, nie zamierza nigdzie się przeprowadzać. Jednak kiedy pewnego wieczoru na jego oczach zostaje zabity najbliższy przyjaciel z dzieciństwa, Baaba przyjmuje pracę  jako oficer łącznikowy przy konsulacie w Miami, bo tam właśnie wiedzie ślad zabójcy. Niestety Miami nie do końca jest miastem z jego snów. Partner Baaby to wieczny naburmuszony mruk, a samochód, którym ma jeździć, nadaje się raczej na złom niż do policyjnych pościgów. Jednak Baaba i jego partner Ricardo to wybuchowy duet, przed którym zadrżą miejscowi gangsterzy…

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie