Matki
Jeden film za 9 zł
Matki
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Matki

2021 | CZE | 92 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Cztery najlepsze przyjaciółki, którymi są cztery piękne kobiety, cieszą się życiem i związkami, a także dzielą się swoimi sekretami. Dwie z nich mają małe dzieci, jedna właśnie urodziła, a jedna jest w ciąży. Sara jest fanką portali społecznościowych, ale nigdy nie przypuszczała, że posiadanie dziecka może tak skomplikować życie. Hedvika żyje w złoconej klatce z mężem pracoholikiem, który często wyjeżdża i nic dziwnego, że fantazjuje o Davidzie, młodym atrakcyjnym piosenkarzu. Zuzana właśnie rozstała się z Kamilem i jest spłukana, ale ma dwoje uroczych dzieci, którymi musi się opiekować. Eliska jest w ciąży i kocha swojego chłopaka, ale jej niemożliwa, wtrącająca się matka nie. Macierzyństwo bywa trudne, ale te kobiet mogą na siebie liczyć.

Jeden film za 9 zł
Matki
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zwiastun
Zamknij okno

Logowanie