Co kryje miłość
Jeden film za 4,99 zł
Co kryje miłość
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Co kryje miłość

2011 | ITA | 121 min. |  |   7/10 rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Młody i ambitny adwokat Roberto przyjeżdża do małej miejscowości, gdzie ma nakłonić parę staruszków do sprzedania swojego gospodarstwa pod tereny rekreacyjne. Zlecenie przestaje być proste z chwilą poznania niezwykłej i prowokacyjnej Micol. Fabio, jest znanym dziennikarzem TV oraz wiernym od 25 lat mężem. Spotkanie z Elianą wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji i wywraca jego świat do góry nogami. Mieszkający w Rzymie, samotny amerykański profesor historii sztuki Adrian, poznaje Violę. Ich znajomość zakłóca spokojną egzystencję Adriana i pobudza tłumione dotąd emocje naukowca. Każda z historii jest poruszającą i zabawną opowieścią, stawiającą film w gronie takich przebojów jak: „To właśnie miłość” czy „Zakochani w Rzymie” Woody’ego Allena.

Jeden film za 4,99 zł
Co kryje miłość
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie