Granica mroku
Jeden film za 15 zł
Granica mroku
15
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Granica mroku

2023 | USA | 120 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Dwukrotny zdobywca Oscara SEAN PENN we wstrząsającej opowieści o pracy nowojorskich ratowników medycznych i cenie, jaką przychodzi płacić za życie na granicy mroku.

Porównywany do „TAKSÓWKARZA” Martina Scorsese, jeden z najbardziej poruszających filmów tegorocznego Festiwalu w Cannes.

Początkujący ratownik medyczny Ollie Cross przemierza nowojorskie ulice u boku zmęczonego życiem weterana Gene’a Rutkovsky’ego. Każda noc to zejście do kolejnego kręgu piekła, w którym uzależnieni, ubodzy, umierający czekają na pomoc, która nie zawsze przychodzi na czas. Ollie poddany zostaje najtrudniejszej próbie, testując granice swojego człowieczeństwa w sytuacjach, w których w jego rękach znajduje się ludzkie życie. Widzi świat tak mroczny i zepsuty, że trzeba wielkiej siły, by nie osunąć się w otchłań szaleństwa. Jest świadkiem podłości tych, którzy powinni być prawi i wielkoduszności tych, którym w życiu pozostała już tylko nadzieja. Gdy pewnej nocy jego mentor Rutkovsky podejmuje szokującą decyzję, Ollie musi dokonać wyboru, który zaważy na całym jego życiu.

Jeden film za 15 zł
Granica mroku
15
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zwiastun
Zamknij okno

Logowanie