Pechowi szczęściarze rating wiekowy
2019 ARG | 116 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Pechowi szczęściarze
Femin, emerytowany gwiazdor piłki nożnej (Ricardo Darin), prowadzi stację paliw w sennym prowincjonalnym miasteczku. Chcąc wyciągnąć rodzinę i przyjaciół z biedy wpada na pomysł reaktywacji miejscowej spółdzielni rolniczej. Wraz z żoną i kumplem przekonuje nawet tych najbardziej opornych do zainwestowania życiowych oszczędności w nowy biznes. Niestety, biednemu zawsze wiatr w oczy i dzień po ulokowaniu pieniędzy w banku, poczciwi inwestorzy tracą wszystko przez krach finansowy. Wkrótce dowiadują się, że stali się nie tylko ofiarami kryzysu ale również zostali oszukani przez pozbawionego skrupułów kierownika banku. Nerwy im puszczają... Pod wodzą Fermina, zrobią wszystko by odzyskać to, co im się słusznie należy. Okradziony musi obrabować złodzieja. Wystarczy jedynie odrobina szczęścia, sprytu i... kilka lasek dynamitu.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie