Pechowi szczęściarze
Jeden film za 9 zł
Pechowi szczęściarze
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Pechowi szczęściarze

2019 | ARG | 116 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Femin, emerytowany gwiazdor piłki nożnej (Ricardo Darin), prowadzi stację paliw w sennym prowincjonalnym miasteczku. Chcąc wyciągnąć rodzinę i przyjaciół z biedy wpada na pomysł reaktywacji miejscowej spółdzielni rolniczej. Wraz z żoną i kumplem przekonuje nawet tych najbardziej opornych do zainwestowania życiowych oszczędności w nowy biznes. Niestety, biednemu zawsze wiatr w oczy i dzień po ulokowaniu pieniędzy w banku, poczciwi inwestorzy tracą wszystko przez krach finansowy. Wkrótce dowiadują się, że stali się nie tylko ofiarami kryzysu ale również zostali oszukani przez pozbawionego skrupułów kierownika banku. Nerwy im puszczają... Pod wodzą Fermina, zrobią wszystko by odzyskać to, co im się słusznie należy. Okradziony musi obrabować złodzieja. Wystarczy jedynie odrobina szczęścia, sprytu i... kilka lasek dynamitu.

Jeden film za 9 zł
Pechowi szczęściarze
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie