Blef rating wiekowy
2006 USA | 112 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Blef
Lata 70. XX wieku. Clifford Irving (Richard Gere) jest pisarzem, któremu ostatnio nie powodzi się w życiu najlepiej. Powodem jego nieszczęść, oprócz problemów małżeńskich, jest to, iż wydawnictwo McGraw-Hill odmawia wydania jego książki. Mimo, iż nie układa mu się tak jakby sobie życzył a bardzo potrzebuje zastrzyku gotówki, mężczyzna zamierza wziąć sprawy w swoje ręce i kładzie wszystko na jedną kartę. Jednak aby zrealizować swój cel, musi się on posłużyć małym kłamstwem. Przy pomocy swojego przyjaciela, Irving, twierdząc, że posiada zgodę Howard'a Hughes'a, wydaje napisaną przez siebie biografię żyjącej legendy -. Czy mężczyzna bazując na kłamstwie, zdoła napisać książkę, zarobić imponującą sumę pieniędzy i w tym samym czasie uratować związek?

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie