Rozłączeni [Napisy PL] rating wiekowy
2012 USA | 111 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Rozłączeni [Napisy PL]
To kilka przeplatających się historii o zwykłych ludziach, którzy poszukują prawdziwych, trwałych więzi międzyludzkich w świecie zdominowanym przez technikę i Internet. Film próbuje zgłębić konsekwencje przedkładania życia 'w świecie wirtualnym' nad realne życie 'tu i teraz'. Małżeństwo, Derek i Cindy, przechodzące głęboki kryzys, musi nieoczekiwanie zmierzyć się z problemem przywłaszczenia ich tożsamości przez hackera, który również kradnie pieniądze z ich konta bankowego. Próba odnalezienia winnego łączy ponownie małżonków i staje się szansą na 'nowy początek'. Para nastolatków zabawia się z nielubianym kolegą z klasy tworząc na Facebooku fałszywy profil 'zadurzonej' w nim dziewczyny. Gdy chłopiec otwarcie odwzajemnia 'jej' zainteresowanie, 'koledzy' ujawniają swoją mistyfikację. Publicznie upokorzenie doprowadza Bena do aktu rozpaczy, który pogrąża jego matkę w cierpieniu, a ojca doprowadza do niepohamowanego gniewu. Reporterka telewizyjna, próbując przyciągnąć uwagę widzów, postanawia nakręcić szokujący reportaż o chłopaku, który zajmuje się sprzedażą 'seksu' online. Wyemitowana w telewizji historia powoduje sporo szumu w mediach, ale niesie też negatywne konsekwencje dla nich obojga.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie