Lato przyjaźni rating wiekowy
2013 USA | 89 min.  |   8/10
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Lato przyjaźni
Adaptacja popularnej powieści dla młodzieży Brocka Cole'a „The Goats', która opowiada o wytrwałości i sile przyjaźni. Howie i Grace uczestniczą w letnim spływie kajakowym. Grace nie podoba się na obozie i chce wrócić do domu, jednak jej matka, przekonana o edukacyjnych walorach pobytu na łonie natury wśród rówieśników, nalega, by dziewczynka została jeszcze kilka dni. Pewnej nocy odbywa się nocna wyprawa, podczas której Howie i Grace są wytypowani do zwyczajowego, choć upokarzającego obozowego rytuału – testu przetrwania. Zostają nago pozostawieni na wyspie, gdzie mają doczekać do rana. Dwójka nastolatków postanawia jednak uciec i nie czekać na upokarzające wydarzenia następnego dnia, rozpoczynając tym samym swoją letnią przygodę i wielką przyjaźń.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.