Atlas chmur rating wiekowy
2012 DEU | 165 min.  |   5/10
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Atlas chmur
Akcja „Atlasu chmur” rozgrywa się jednocześnie w teraźniejszości, przeszłości i przyszłości, obejmując cały świat i ludzi wszystkich ras. Film pokazuje jak wydarzenia i decyzje podejmowane przez ludzi rozbrzmiewają echem przez wieki i nieoczekiwanie wpływają na życie innych osób – z innego czasu i miejsca na Ziemi. Prawnik z San Francisco ukrywa zbiegłego niewolnika podczas pamiętnego rejsu powrotnego z wysp Pacyfiku w 1849 roku… Utalentowany kompozytor, żyjący w Wielkiej Brytanii przed II wojną światową, stara się ukończyć największe dzieło swego życia, gdy dopadają go konsekwencje wcześniejszego czynu… Dziennikarka z 1973 roku próbuje zapobiec katastrofie… Współczesny wydawca w dniach swojego wielkiego sukcesu musi uciekać przed gangsterami… Genetycznie zaprogramowana kelnerka z 2144 roku doświadcza zakazanego uczucia budzącej się świadomości… W spustoszonym świecie odległej przyszłości po 2300 roku, mężczyzna toczy wewnętrzną walkę ze swoim sumieniem...

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.