• Jestem nieśmiały, ale się leczę

  1978 FRA / 87 min. Pierre Renaud jest recepcjonistą w dużym hotelu, cierpiącym na chorobliwą nieśmiałość. Gdy zakochuje się w Agnes - zwyciężczyni konkursu, postanawia pokonać nieśmiałość i podaża za nią podczas jej podróży.
  Jestem nieśmiały, ale się leczę Jestem nieśmiały, ale się leczę
 • Magiczne Święto Dziękczynienia (HD)

  2008 CAN, / 120 min. Niedawno owdowiała kobieta stara się wykarmić troje dzieci. Najstarsza córka, aspirująca pisarka, kontaktuje się ze swoją zamożną, wyobcowaną babcią, próbując połączyć rodzinę.
  Magiczne Święto Dziękczynienia (HD) Magiczne Święto Dziękczynienia (HD)
 • Miłość to spełnione marzenie (HD)

  2007 USA / 84 min.  Młoda kobieta pomaga wrócić do zdrowia zamożnej starszej pani, która proponuje opłacić jej wymarzone studia medyczne. Lecz przybycie przystojnego młodzieńca sprawia, że młoda marzycielka poczuje się rozdarta między ambicjami a uczucie…
  Miłość to spełnione marzenie (HD) Miłość to spełnione marzenie (HD)
 • Miłość trwa wiecznie (HD)

  2007 USA / 81 min. W mieście na zachodnim pograniczu kobieta z trudem jest w stanie poradzić sobie po śmierci męża, lokalnego szeryfa, który zginął na służbie.
  Miłość trwa wiecznie (HD) Miłość trwa wiecznie (HD)
 • Nic nie wiem, ale powiem wszystko

  1973 FRA / 78 min. Pierre Gastié-Leroy jest synem bogatego dyrektora fabryki broni. Jednak jest też pacyfistą i altruistą…
  Nic nie wiem, ale powiem wszystko Nic nie wiem, ale powiem wszystko
 • Poznaj rodziców Mikołaja (HD)

  2005 USA / 84 min. Nick i Beth przygotowują się do długo oczekiwanego ślubu przed Wigilią, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Matka Beth przejmuje kontrolę nad przygotowaniami, a biedny Nick nie wie jak stopić jej mroźną osobowość.
  Poznaj rodziców Mikołaja (HD) Poznaj rodziców Mikołaja (HD)
 • Rzymska wiosna pani Stone (HD)

  2003 USA / 109 min. Upadająca gwiazda musi zmienić styl życia, gdy jej bogaty mąż nagle umiera, podczas podróży do Włoch.
  Rzymska wiosna pani Stone (HD) Rzymska wiosna pani Stone (HD)
 • Stracone zachody milosci (HD)

  2000 FRA, / 90 min. Król Navarry przekonuje trzech przyjaciół, aby przez trzy lata unikali kobiet. Niestety, na dwór przybywa francuska księżniczka wraz ze swoimi dworkami... Ekranizacja komedii Williama Szekspira.
  Stracone zachody milosci (HD) Stracone zachody milosci (HD)
 • Żona dla Mikołaja (HD)

  2004 USA / 81 min. Wdowa Beth nie spodziewała się, że znów znajdzie miłość. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a jej syn Jake, wysyła list do Świętego Mikołaja z prośbą o nowego ojca.
  Żona dla Mikołaja (HD) Żona dla Mikołaja (HD)
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie