• Amerykańska marzycielka

  1984 USA / 100 min. Gospodyni domowa i pisarka-amatorka jedzie do Paryża. Tam doznaje wypadku, w wyniku którego traci pamięć i budzi się przekonana, że jest bohaterką swojego opowiadania: słynną panią detektyw.
  Amerykańska marzycielka Amerykańska marzycielka
 • Dziewczyny z farmy

  1998 GBR / 106 min. Anglia, rok 1941. Trzy młode kobiety dostają przydział do pracy na farmie w Dorset. Jej właściciel, pan Lawrence, nie jest zachwycony nowymi pomocnicami. Te jednak szybko zdobywają jego serce.
  Dziewczyny z farmy Dziewczyny z farmy
 • Harfa z traw

  1995 USA / 102 min. Po śmierci rodziców 11-letni Collin przenosi się do domu swoich ciotek w Alabamie. Ciotki bardzo różnią się od siebie charakterem: Verena jest energiczna i twarda, Dolly — romantyczna i delikatna.
  Harfa z traw Harfa z traw
 • Melodie miłości

  1998 USA / 99 min. Pięcioletni Danny jest obecny przy narodzinach Anny, córki znajomych. Postanawia, że w przyszłości się z nią ożeni. Po 25 latach Danny ponownie spotyka Annę — ale kobieta ma już narzeczonego...
  Melodie miłości Melodie miłości
 • Ostatnie lato

  2000 GBR / 110 min. Rok 1938. Po śmierci męża Mary Panton spędza lato we Włoszech. Na przyjęciu spotyka zamożnego Sir Edgara, który jej się oświadcza. Mary prosi o czas do namysłu, ale wkrótce sprawy się komplikują.
  Ostatnie lato Ostatnie lato
 • Podzielony dom

  2000 USA / 100 min. Lata 80. XIX w. Amanda Dickson dziedziczy dom i majątek po zmarłym ojcu — ale testament zostaje zakwestionowany przez jej stryja, bo kobieta jest dzieckiem z nieprawego łoża i córką niewolnicy.
  Podzielony dom Podzielony dom
 • Stracone zachody miłości

  2000 GBR / 90 min. Król Navarry przekonuje trzech przyjaciół, aby przez trzy lata unikali kobiet. Niestety, na dwór przybywa francuska księżniczka wraz ze swoimi dworkami... Ekranizacja komedii Williama Szekspira.
  Stracone zachody miłości Stracone zachody miłości
 • The Commitments

  1991 IRL / 113 min. Jimmy Rabbitte pochodzi z robotniczej rodziny z północnego Dublina. Kocha muzykę, próbuje pracować jako menedżer, ale w końcu za namową kumpla postanawia założyć własny zespół grający soul z lat 60.
  The Commitments The Commitments
 • Witajcie na pokładzie!

  1990 FRA / 77 min. Martin, jadąc samochodem przez Francję, zabiera po drodze autostopowicza. Ale czy to zwykły turysta, czy niebezpieczny zbiegły więzień? Mężczyzna wpada w panikę i ucieka. Zaczyna się komedia omyłek...
  Witajcie na pokładzie! Witajcie na pokładzie!
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie