• Jestem nieśmiały, ale się leczę

  1978 FRA / 87 min. Pierre Renaud jest recepcjonistą w dużym hotelu, cierpiącym na chorobliwą nieśmiałość. Gdy zakochuje się w Agnes - zwyciężczyni konkursu, postanawia pokonać nieśmiałość i podaża za nią podczas jej podróży.
  Jestem nieśmiały, ale się leczę Jestem nieśmiały, ale się leczę
 • Magiczne Święto Dziękczynienia (HD)

  2008 CAN, / 120 min. Niedawno owdowiała kobieta stara się wykarmić troje dzieci. Najstarsza córka, aspirująca pisarka, kontaktuje się ze swoją zamożną, wyobcowaną babcią, próbując połączyć rodzinę.
  Magiczne Święto Dziękczynienia (HD) Magiczne Święto Dziękczynienia (HD)
 • Mangeclous, czyli zjadacz gwoździ

  1998 FRA / 113 min. Tajemniczy list wabi rodzinę do Genewy w poszukiwaniu skarbu.
  Mangeclous, czyli zjadacz gwoździ Mangeclous, czyli zjadacz gwoździ
 • Martwe gołębie

  1998 POL / 99 min. W małym miasteczku w Montanie martwe ciała coraz częściej zaczynają pojawiać się w okolicy Claya Bidwella, co czyni go głównym podejrzanym w śledztwie FBI w sprawie morderstwa.
  Martwe gołębie Martwe gołębie
 • Miłość to spełnione marzenie (HD)

  2007 USA / 84 min.  Młoda kobieta pomaga wrócić do zdrowia zamożnej starszej pani, która proponuje opłacić jej wymarzone studia medyczne. Lecz przybycie przystojnego młodzieńca sprawia, że młoda marzycielka poczuje się rozdarta między ambicjami a uczucie…
  Miłość to spełnione marzenie (HD) Miłość to spełnione marzenie (HD)
 • Miłość trwa wiecznie (HD)

  2007 USA / 81 min. W mieście na zachodnim pograniczu kobieta z trudem jest w stanie poradzić sobie po śmierci męża, lokalnego szeryfa, który zginął na służbie.
  Miłość trwa wiecznie (HD) Miłość trwa wiecznie (HD)
 • Miłość wędrówka bez kresu

  2005 USA / 81 min. Missie i Willie to małżeństwo osadników, którzy mieszkają na farmie niedaleko granicznego miasta Tettsford Junction. Missie jest w ciąży, o czym nie informuje Williego. Obawia się o przyszłość, porównując bezpieczeństwo swojego dawnego…
  Miłość wędrówka bez kresu Miłość wędrówka bez kresu
 • Nic nie wiem, ale powiem wszystko

  1973 FRA / 78 min. Pierre Gastié-Leroy jest synem bogatego dyrektora fabryki broni. Jednak jest też pacyfistą i altruistą…
  Nic nie wiem, ale powiem wszystko Nic nie wiem, ale powiem wszystko
 • Stracone zachody milosci (HD)

  2000 FRA, / 90 min. Król Navarry przekonuje trzech przyjaciół, aby przez trzy lata unikali kobiet. Niestety, na dwór przybywa francuska księżniczka wraz ze swoimi dworkami... Ekranizacja komedii Williama Szekspira.
  Stracone zachody milosci (HD) Stracone zachody milosci (HD)
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie