• Dziewczyny z Dzikiego Zachodu 1/2

  1995 USA / 78 min. Dla Calamity Jane zmierzch Dzikiego Zachodu to koniec jedynego świata, który znała i uznawała za swój. Tymczasem Buffalo Bill Cody chce wyruszyć do Europy, aby zaprezentować tam swój Wild West Show.
  Dziewczyny z Dzikiego Zachodu 1/2 Dziewczyny z Dzikiego Zachodu 1/2
 • Dziewczyny z Dzikiego Zachodu 2/2

  1995 USA / 77 min. Dla Calamity Jane zmierzch Dzikiego Zachodu to koniec jedynego świata, który znała i uznawała za swój. Tymczasem Buffalo Bill Cody chce wyruszyć do Europy, aby zaprezentować tam swój Wild West Show.
  Dziewczyny z Dzikiego Zachodu 2/2 Dziewczyny z Dzikiego Zachodu 2/2
 • Hilary i Jackie

  1998 GBR / 115 min. Znana wiolonczelistka Jackie, przyćmiewa sławę swojej siostry, flecistki Hillary. Miłość Hillary do Jackie zostaje wystawiona na próbę, gdy załamuje się nerwowo z powodu rosnącej presji światowej sławy.
  Hilary i Jackie Hilary i Jackie
 • Jestem nieśmiały, ale się leczę

  1978 FRA / 87 min. Pierre Renaud jest recepcjonistą w dużym hotelu, cierpiącym na chorobliwą nieśmiałość. Gdy zakochuje się w Agnes - zwyciężczyni konkursu, postanawia pokonać nieśmiałość i podaża za nią podczas jej podróży.
  Jestem nieśmiały, ale się leczę Jestem nieśmiały, ale się leczę
 • Miłość to spełnione marzenie (HD)

  2007 USA / 84 min.  Młoda kobieta pomaga wrócić do zdrowia zamożnej starszej pani, która proponuje opłacić jej wymarzone studia medyczne. Lecz przybycie przystojnego młodzieńca sprawia, że młoda marzycielka poczuje się rozdarta między ambicjami a uczucie…
  Miłość to spełnione marzenie (HD) Miłość to spełnione marzenie (HD)
 • Poznaj rodziców Mikołaja (HD)

  2005 USA / 84 min. Nick i Beth przygotowują się do długo oczekiwanego ślubu przed Wigilią, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Matka Beth przejmuje kontrolę nad przygotowaniami, a biedny Nick nie wie jak stopić jej mroźną osobowość.
  Poznaj rodziców Mikołaja (HD) Poznaj rodziców Mikołaja (HD)
 • Rzymska wiosna pani Stone (HD)

  2003 USA / 109 min. Upadająca gwiazda musi zmienić styl życia, gdy jej bogaty mąż nagle umiera, podczas podróży do Włoch.
  Rzymska wiosna pani Stone (HD) Rzymska wiosna pani Stone (HD)
 • Stracone zachody milosci (HD)

  2000 FRA, / 90 min. Król Navarry przekonuje trzech przyjaciół, aby przez trzy lata unikali kobiet. Niestety, na dwór przybywa francuska księżniczka wraz ze swoimi dworkami... Ekranizacja komedii Williama Szekspira.
  Stracone zachody milosci (HD) Stracone zachody milosci (HD)
 • Żona dla Mikołaja (HD)

  2004 USA / 81 min. Wdowa Beth nie spodziewała się, że znów znajdzie miłość. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a jej syn Jake, wysyła list do Świętego Mikołaja z prośbą o nowego ojca.
  Żona dla Mikołaja (HD) Żona dla Mikołaja (HD)
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie