Zanim się pożegnasz rating wiekowy
2003 POL | 90 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Zanim się pożegnasz
Gdy ginie mąż kandydatki na kongresmenkę, kobieta postanawia poznać prawdę za wszelką cenę. Nell miała aspiracje polityczne, jednak – ku niezadowoleniu swojego dziadka – zdecydowała się porzucić karierę i poświęcić budowaniu rodziny z przystojnym architektem Adamem. Po kilku ich latach małżeństwo przeżywa kryzys, który pogłębia chęć startu kobiety w wyborach do Kongresu. Pewnego dnia Nell zaskakuje wiadomość, że podczas biznesowego spotkania na łodzi doszło do wybuchu i Adam zginął. Choć policja prowadzi śledztwo, wszystko wskazuje na wypadek. Jednak Nell ma wątpliwości, a powoli odkrywane fakty wiodą ją w niebezpieczne rejony... Mary Higgins Clark, amerykańska nestorka kryminału, ma na swoim koncie kilkadziesiąt powieści. Zanim się pożegnasz to kolejna adaptacja jej prozy, Tym razem główną rolę powierzono Sean Young, znanej m.in. z takich filmów jak Łowca androidów, Diuna czy Wall Street. Aktora wciela się w postać Nell MacDermott – ambitnej polityczki, ale też kobiety dotkniętej tragedią z przeszłości, która ukształtowała jej wrażliwość; kobiety racjonalnej i empatycznej. Reżyser Michael Storey znakomicie prowadzi opowieść, umiejętnie budując suspens. Dla wszystkich wielbicieli kryminalnych zagadek.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie