Śpiew miłości
Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Śpiew miłości

2000 | USA/ | 84 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Zamożna czarna dziewczyna i biały muzyk z nizin społecznych. Czy ten miłosny duet się uda? Camille Livingston jest studentką pochodzącą z bogatej nowoorleańskiej rodziny, randkującą z ambitnym Calvinem. Dziewczyna spełnia zawsze oczekiwania najbliższych i wydaje się, że jej przyszłość jest na medycynie i u boku Calvina. Pewnego dnia Camille spotyka Billy'ego Ryana Gallo – mechanika, a wieczorami aspirującego muzyka bluesowego. Między młodymi szybko rodzi się przyjaźń i wzajemna fascynacja. Dla zamożnej Afroamerykanki życie Billy'ego to zupełnie inny świat. I choć rozum mówi jedno, serce podpowiada coś innego... Telewizyjny melodramat zrealizowany przez afroamerykańską reżyserkę Julie Dash. Śpiew miłości to opowieść o dwóch światach i dwojgu młodych ludzi, których łączy uczucie i muzyka. W postać Camilli wcieliła się Monica – amerykańska wokalistka R&B i aktorka. Jako Billy partneruje jej Christian Kane znany m.in. z seriali Uczciwy przekręt i Bibliotekarze. Nominacja do nagrody Czarna Szpula (Black Reel) za reżyserię dla Julie Dash.

Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Zamknij okno

Logowanie