• Bestia z Manchesteru

  2017 USA / 45 min. Postać mało znanego brytyjskiego seryjnego mordercy Trevora Hardy'ego, zwanego „Bestią z Manchesteru”. W latach 70. popełnił on trzy przerażające morderstwa, które przyćmiło trwające wówczas polowanie na „Rozpruwacza z Yorkshire”.…
  Bestia z Manchesteru Bestia z Manchesteru
 • Najbardziej szokujące zeznania sądowe, odc. 1

  2021 USA / 20 min. James Scandirito Kiedy James Scandirito Jr. znalazł zwłoki swojego ojca, a przy nim zapas kokainy, rozczłonkował ciało rodziciela, by ukryć zbrodnię. Teraz wyjaśnia, czemu uznał takie postępowanie za konieczne i utrzymuje, że kiedy zna…
  Najbardziej szokujące zeznania sądowe, odc. 1 Najbardziej szokujące zeznania sądowe, odc. 1
 • Najbardziej szokujące zeznania sądowe, odc. 2

  2021 USA / 20 min. George Burch George Burch jest oskarżony o brutalne morderstwo na Nicole VanderHeyden, 31-letniej matce trojga dzieci. Burch zeznaje bardzo chętnie, przekonany, iż jest w stanie dowieść swojej niewinności. Jednocześnie wskazuje innego…
  Najbardziej szokujące zeznania sądowe, odc. 2 Najbardziej szokujące zeznania sądowe, odc. 2
 • Polowanie na Teda Bundy`ego

  2019 USA / 41 min. Światowej sławy detektyw Bob Keppel wraca do akt prowadzonej przez siebie w 1974 roku sprawy seryjnego zabójcy. Dokument prezentujący rzadkie nagrania archiwalne i oryginalne filmy nakręcone w celi śmierci jest studium zbrodni Teda Bun…
  Polowanie na Teda Bundy`ego Polowanie na Teda Bundy`ego
 • Randka z psychopatą, odc. 1

  2013 USA / 42 min. Soraida Hicks i Kaylyn Martin Marzenia kobiety o miłości zamieniają się w koszmar, gdy jej ukochany za pomocą jej własnego telefonu rozgłasza o niej sensacyjne plotki i zaczyna ją terroryzować na wszelkie możliwe sposoby.
  Randka z psychopatą, odc. 1 Randka z psychopatą, odc. 1
 • Randka z psychopatą, odc. 2

  2013 USA / 42 min. Mary Kay Beckman i Steven Lane Życie chłopaka z plaży marzącego o romansie z cheerleaderką zamienia się w horror. Kobieta próbuje znaleźć miłość w Las Vegas, ale związek z przystojnym mężczyzną z Miasta Grzechu kończy się dramatycznie…
  Randka z psychopatą, odc. 2 Randka z psychopatą, odc. 2
 • Randka z psychopatą, odc. 3

  2013 USA / 42 min. Natalie Purdie i Tracy Ella Absolwentka szkoły średniej pragnąca zostać zawodową tancerką jest zauroczona młodym mężczyzną, ale jej plany rozsypują się, kiedy poznaje jego mroczną stronę.
  Randka z psychopatą, odc. 3 Randka z psychopatą, odc. 3
 • Randka z psychopatą, odc. 4

  2013 USA / 42 min. Evimer Duclerc i Michelle Garcia Cykl opowiadający o ludziach, którzy odkryli niepokojącą tajemnicę kogoś, z kim się związali, Najpierw: kobieta pozostawiony na pewną śmierć, a później: przypadkowe spotkanie przeradza się w romans.…
  Randka z psychopatą, odc. 4 Randka z psychopatą, odc. 4
 • Randka z psychopatą, odc. 5

  2013 USA / 42 min. Mary Gemmer i Dewayne Barrentine Związek samotnej matki z trenerem syna nagle się psuje. Nową rodzinę samotnego ojca rozdziera opowieść o morderstwie.
  Randka z psychopatą, odc. 5 Randka z psychopatą, odc. 5
 • Randka z psychopatą, odc. 6

  2013 USA / 42 min. Melissa Benson i Kevin Leland Idealny romans kobiety z Wyoming zamienia się w koszmar. Związek mężczyzny z Nowej Anglii z kobietą poznaną przez internet przybiera nieoczekiwany obrót, gdy wychodzi na jaw jej niepokojący sekret.…
  Randka z psychopatą, odc. 6 Randka z psychopatą, odc. 6
 • Sekty na Wyspach

  2019 USA / 43 min. Sekty na Wyspach to wyjątkowy program dokumentalny prezentujący ofiary sekt oraz ich rodziny. Niektóre z osób po raz pierwszy opowiedzą o przeżytej traumie, indoktrynacji, jakiej zostały poddane i o swojej ucieczce ze wspólnoty.…
  Sekty na Wyspach Sekty na Wyspach
 • Whitney Houston: rodzinna tragedia

  2020 USA / 81 min. Dwugodzinny dokument pokazujący życie supergwiazdy muzyki pop, Whitney Houston, i jej córki – Bobbi Kristiny.
  Whitney Houston: rodzinna tragedia Whitney Houston: rodzinna tragedia
 • Zabójcze żony, odc. 1

  2013 USA / 42 min. Pozory mylą Dwie żony, których mężowie nagle giną, okazują się wieść podwójne życie i snuć desperackie plany zapewnienia sobie wolności.
  Zabójcze żony, odc. 1 Zabójcze żony, odc. 1
 • Zabójcze żony, odc. 10

  2013 USA / 42 min. Przeciwieństwa przyciągają się Dwie historie morderczych żon, które okazały się skrajnym przeciwieństwem swych partnerów.
  Zabójcze żony, odc. 10 Zabójcze żony, odc. 10
 • Zabójcze żony, odc. 11

  2013 USA / 42 min. Morderstwo dla zysku Kiedy w pożarze bloku mieszkalnego ginie niepełnosprawny mąż, znalezienie prawdziwego winowajcy zabiera śledczym długie miesiące.
  Zabójcze żony, odc. 11 Zabójcze żony, odc. 11
 • Zabójcze żony, odc. 2

  2013 USA / 43 min. Miłość przykrywa wiele grzechów Lokalna społeczność jest w szoku, gdy po zabójstwie sympatycznego ojca rodziny wychodzą na jaw straszliwe tajemnice jego żony, a policja jest coraz bliżej znalezienia mordercy.
  Zabójcze żony, odc. 2 Zabójcze żony, odc. 2
 • Zabójcze żony, odc. 3

  2013 USA / 42 min. Marlboro Man Elisa McNabney żyła na wysokim poziomie z mężem, który pewnego dnia zniknął. Kiedy zaginęła i ona, policja musiała rozwikłać plątaninę kłamstw i oszustw.
  Zabójcze żony, odc. 3 Zabójcze żony, odc. 3
 • Zabójcze żony, odc. 4

  2013 USA / 43 min. Dama z kwasem Sprawa pozornie zwykłego zaginięcia doprowadza śledczych do ukrytej broni, tajnych nagrań i odkrycia, którego nikt nie mógł przewidzieć.
  Zabójcze żony, odc. 4 Zabójcze żony, odc. 4
 • Zabójcze żony, odc. 5

  2013 USA / 43 min. Młode, ładne i zabójcze Detektywi zaczynają dokładnie sprawdzać zeznania żony, której mąż zaginął i która jest przekonana, że prawda nigdy nie wyjdzie na jaw.
  Zabójcze żony, odc. 5 Zabójcze żony, odc. 5
 • Zabójcze żony, odc. 6

  2013 USA / 41 min. Co tu się stało? Kiedy ginie Stephen, śledczy stają wobec zagadkowego miejsca zbrodni i sprzecznych zeznań, a szukanie śladów wydaje się trudniejsze niż znalezienie igły w stogu siana.
  Zabójcze żony, odc. 6 Zabójcze żony, odc. 6
 • Zabójcze żony, odc. 7

  2013 USA / 42 min. Zniknięcia Dwie historie żon, które są gotowe zrobić wszystko, by pozbyć się mężów.
  Zabójcze żony, odc. 7 Zabójcze żony, odc. 7
 • Zabójcze żony, odc. 8

  2013 USA / 42 min. Dla chcącego nic trudnego Dwie historie żon z południa USA, pragnących miłości i pieniędzy.
  Zabójcze żony, odc. 8 Zabójcze żony, odc. 8
 • Zabójcze żony, odc. 9

  2013 USA / 43 min. Klub łgarzy Dwie historie morderczych żon, które okazały się skrajnym przeciwieństwem swych partnerów.
  Zabójcze żony, odc. 9 Zabójcze żony, odc. 9
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie