• 180 stopni na południe

  2010 USA / 83 min. Film dokumentalny — zapis wyprawy poszukiwacza przygód Jeffa Johnsona, który wyrusza z Kalifornii do Patagonii w Chile, wędrując śladami słynnej podróży Yvona Chouinarda i Douga Tompkinsa z 1968 r.
  180 stopni na południe 180 stopni na południe
 • Bent

  1995 POL / 100 min. Po fatalnej schadzce z niemieckim żołnierzem mężczyzna trafia do nazistowskiego obozu koncentracyjnego, gdzie kłamie, aby zostać uznanym za Żyda, a nie za homoseksualistę.
  Bent Bent
 • CLEAN

  2004 POL / 106 min. Po odbyciu kary więzienia za posiadanie heroiny Emily marzy już tylko o tym, żeby odbudować swoje życie i odzyskać syna, którego wychowują jej teściowie.
  CLEAN CLEAN
 • Darling

  2015 USA / 73 min. Młoda kobieta wprowadza się do tajemniczego apartamentu na Manhattanie, którym ma się opiekować pod nieobecność właścicieli. Kiedy dowiaduje się o przeszłości budynku, zaczyna popadać w obłęd...
  Darling Darling
 • Dziecko apokalipsy

  2015 POL / 96 min. Ford, instruktor surfingu z Filipin, uważa, że jest synem reżysera Francisa Forda Coppoli. Kiedy kończy się sezon surfingowy, Ford musi stawić czoła swoim czynom i wydarzeniom ze swojego życia.
  Dziecko apokalipsy Dziecko apokalipsy
 • Ellie Parker

  2005 USA / 91 min. Młoda aktorka w pogoni za karierą w Hollywood. Niezależny komediodramat i Naomi Watts w tytułowej roli. Ellie Parker to Australijka mieszkająca w Los Angeles i tam próbująca swoich sił w aktorstwie. Jej dzień to bieg z przesłuchania na…
  Ellie Parker Ellie Parker
 • FRENCH FILM

  2008 POL / 83 min. Dziennikarz Jed Winter (Hugh Bonneville) przygotowuje się do wywiadu ze sławnym francuskim filmowcem Thierrym Grimandim (Eric Cantona), uważającym się za eksperta w dziedzinie istoty miłości.
  FRENCH FILM FRENCH FILM
 • Gregory Porter: Live In Berlin

  2016 POL / 57 min. Filharmonia Berlińska, maj 2016 r.: Gregory Porter, laureat Grammy, gra charakterystyczną dla siebie mieszankę jazzu i soulu, prezentując utwory takie jak „Holding On' i „Take Me to all the Alley'.
  Gregory Porter: Live In Berlin Gregory Porter: Live In Berlin
 • HARRY BENSON: SHOOT FIRST

  2016 USA / 83 min. Matthew Miele i Justin Mare przedstawiają dokument o życiu i twórczości Harry'ego Bensona — znakomitego fotografa znanego między innymi ze zdjęć Beatlesów.
  HARRY BENSON: SHOOT FIRST HARRY BENSON: SHOOT FIRST
 • Heart: Live At The Royal Albert Hall

  2016 POL / 85 min. 2016 r.: koncert amerykańskiego zespołu rockowego Heart w londyńskiej Royal Albert Hall z towarzyszeniem Royal Philharmonic Orchestra. Zabrzmiały takie klasyczne utwory jak „Magic Man' i „Barracuda'.
  Heart: Live At The Royal Albert Hall Heart: Live At The Royal Albert Hall
 • Lemon

  2017 USA / 79 min. Isaac Lachmann ma 40 lat, jego kariera zmierza donikąd, a dziewczyna, z którą spędził dziesięć lat, odchodzi od niego. Apodyktyczna rodzina także nie ułatwia mu życia. Czym zasłużył na taki los?
  Lemon Lemon
 • Orkiestra

  1995 POL / 103 min. Kopalni węgla w Yorkshire grozi zamknięcie, a jej pracownikom — zwolnienie. Przyszłość uwielbianej przez górników orkiestry dętej wisi na włosku...
  Orkiestra Orkiestra
 • Ostatni na świecie

  2016 USA / 88 min. Para spędzająca wakacje na Islandii walczy o przetrwanie, kiedy okazuje się, że na skutek jakiegoś tajemniczego zjawiska wszyscy inni ludzie zniknęli.
  Ostatni na świecie Ostatni na świecie
 • Pete Townshens Classic Quadrophenia

  2015 POL / 87 min. Legendarny brytyjski zespół rockowy The Who obchodzi 50-lecie istnienia, a jego przełomowa płyta ukazuje się w nowej, orkiestrowej wersji z towarzyszeniem Royal Philharmonic Orchestra.
  Pete Townshens Classic Quadrophenia Pete Townshens Classic Quadrophenia
 • Proof

  1991 POL / 89 min. Kiedy niewidomy fotograf Martin zaprzyjaźnia się z Andym, mężczyzną, który potrafi wnikliwie opisywać mu zrobione zdjęcia, zazdrosna gospodyni Martina robi wszystko, by zerwać tę przyjaźń.
  Proof Proof
 • SOMERS TOWN

  2008 POL / 67 min. Dwóch nastolatków w dorosłym świecie uczy się wzajemnego zaufania i akceptacji, budując niezwykłą przyjaźń.
  SOMERS TOWN SOMERS TOWN
 • Stray

  2019 POL / 83 min. Kiedy detektyw prowadzący śledztwo w sprawie tajemniczego morderstwa zaprzyjaźnia się z nastoletnią córką ofiary, odkrywa, że jej rodzinie zagrażają siły nadprzyrodzone.
  Stray Stray
 • The Baby of Macon

  1993 POL / 117 min. Film o wszechobecnym zepsuciu we wszystkich warstwach społeczeństwa. Nieurodzaj trapiący burgundzkie miasteczko kończy się wraz z narodzinami „cudownego' dziecka. Czy to przejaw boskiej interwencji?
  The Baby of Macon The Baby of Macon
 • THE DOORS – MR. MOJO RISING

  2012 USA / 58 min. Film dokumentalny poświęcony powstawaniu ostatniego albumu, jaki Jim Morrison nagrał z zespołem Doors. Zobaczymy między innymi wywiady z członkami grupy.
  THE DOORS – MR. MOJO RISING THE DOORS – MR. MOJO RISING
 • The Green Planet

  2012 POL / 90 min. Niezwykła podróż przez jedno z najpiękniejszych i najbardziej zróżnicowanych środowisk naturalnych na Ziemi: las.
  The Green Planet The Green Planet
 • The Man In The Hat

  2020 POL / 91 min. Pewien człowiek jedzie przez Francję fiatem 500, ścigany przez pięciu mężczyzn. Poznaje dziwnych ludzi i ciekawe opowieści, słucha wspaniałej muzyki — i zawsze jest o krok przed prześladowcami.
  The Man In The Hat The Man In The Hat
 • The Prime Minister

  2016 POL / 110 min. Premier Belgii zostaje porwany. Aby odzyskać wolność i ocalić życie własnej rodziny, musi zamordować prezydenta Stanów Zjednoczonych.
  The Prime Minister The Prime Minister
 • Wpadka

  2001 POL / 111 min. Trzy kobiety spotykają się co tydzień, aby pić gin i narzekać na swoje życie miłosne. Kiedy jedna z nich zdobywa dużo młodszego mężczyznę, dwie pozostałe nie potrafią ukryć zazdrości...
  Wpadka Wpadka
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie