• Boom Bust Boom

  2015 NLD, / 70 min. Terry Jones, były członek grypy Monty Python, analizuje powtarzające się w ekonomii cykle koniunktury i kryzysów: dlaczego do nich dochodzi i co możemy zrobić, aby ich uniknąć.
  Boom Bust Boom Boom Bust Boom
 • Młodzież

  2016 GBR / 70 min. Grupa młodych mężczyzn, których połączyła okrutna wojna, stara się zachować człowieczeństwo w niekończącym się cyklu walki i śmierci.
  Młodzież Młodzież
 • Nick Cave

  2016 GBR / 108 min. Poruszający dokument o twórczości Nicka Cave'a i jego zespołu po osobistej tragedii: śmierci 15-letniego syna Nicka, który zmarł po upadku klifu w lipcu 2015 roku.
  Nick Cave Nick Cave
 • Nie kocham Cię

  2015 GBR / 58 min. Członkowie oryginalnego składu zespołu 10cc spotykają się po latach aby wspominać swoje największe przeboje i to, dlaczego grupa rozpadła się w 1976 r., w czasie, kiedy była u szczytu popularności.
  Nie kocham Cię Nie kocham Cię
 • Obietnice i kłamstwa

  2016 GBR / 57 min. UB40 był jednym z zespołów, które odniosły największy komercyjny sukces w historii, sprzedając ponad 70 milionów płyt. Ale sława ma swoją cenę: członkowie grupy padli ofiarami własnej popularności...
  Obietnice i kłamstwa Obietnice i kłamstwa
 • Po amerykańskiej stronie

  2016 USA / 99 min. Thriller z udziałem Grega Stuhra i Matthew Brodericka. Tajemnicze samobójstwo nad wodospadem Niagara doprowadzi prywatnego detektywa do wykrycia spisku wokół tajemniczego wynalazku Nikoli Tesli.
  Po amerykańskiej stronie Po amerykańskiej stronie
 • Póki jest jasno

  2016 IRL / 77 min. Dokument o młodym reżyserze cierpiącym na stwardnienie zanikowe boczne, który kręci swój pierwszy pełnometrażowy film przy pomocy technologii śledzenia ruchów oka. Plus Colin Farrell jako narrator.
  Póki jest jasno Póki jest jasno
 • Przekręt w Enronie

  2005 USA / 104 min. Film dokumentalny o korporacji Enron — jednej z największych amerykańskich firm energetycznych, którą nieuczciwe praktyki biznesowe doprowadziły ostatecznie do spektakularnego bankructwa.
  Przekręt w Enronie Przekręt w Enronie
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie