• Alex of Venice

  2014 USA / 86 min. Młoda kobieta, nieoczekiwanie opuszczona przez męża, stara się radzić sobie z opieką nad synem i starzejącym się ojcem.
  Alex of Venice Alex of Venice
 • Barry White: Let The Music Play: The Story Of..

  2006 POL / 53 min. Ciepły dokument o życiu i karierze legendarnego piosenkarza — dzieciństwie, czasie spędzonym w więzieniu i decyzji poświęcenia się muzyce, która okazała się jego powołaniem.
  Barry White: Let The Music Play: The Story Of.. Barry White: Let The Music Play: The Story Of..
 • BBC Radio 1 Big Weekend 2019

  2019 POL / 112 min. W koncercie „Big Weekend' radia BBC 1 w Stewart Park w Middlesbrough w 2019 r. udział wzięli między innymi Miley Cyrus, grupy The 1975 i Mumford and Sons, Billie Eilish, Lewis Capaldi i Ellie Goulding.
  BBC Radio 1 Big Weekend 2019 BBC Radio 1 Big Weekend 2019
 • Big Sur

  2013 USA / 76 min. Film opowiada o trzech pobytach Kerouaca w należącym do jego przyjaciela i poety Lawrence'a Ferlinghetti'ego domku w Big Sur. Kerouac zmaga się z oczekiwaniami czytelników oraz postępującym alkoholizmem.
  Big Sur Big Sur
 • George Martin: Produced By George Martin

  2011 POL / 85 min. Intymny portret Sir George`a Martina - najbardziej uznanego, brytyjskiego producenta muzycznego.
  George Martin: Produced By George Martin George Martin: Produced By George Martin
 • Historia Strachu

  2014 POL / 76 min. Gdy żar spływa na przedmieścia a zaciemnienie i zanieczyszczenie zagrażają społecznemu porządkowi; mieszkańcy muszą zmierzyć się ze swoimi motywacjami, instynktami i lękami.
  Historia Strachu Historia Strachu
 • Ja Nie Wracam

  2014 POL / 105 min. Anya jest zdystansowaną i uczuciowo wzgardzoną absolwentką uniwersytetu. Ucieka przed policją. Podczas ucieczki, spotyka Kristinę, sierotę, która poszukuje rodziny, którą opuściła. Ta nietypowa para wyrusza w niezwykłą podróż po Rosji.…
  Ja Nie Wracam Ja Nie Wracam
 • Northern Borders

  2013 USA / 109 min. W 1956 r. dziesięcioletni Austen zostaje wysłany do swoich wiecznie skłóconych dziadków mieszkających w stanie Vermont. Przeżywa wspaniałe przygody i poznaje od dawna skrywane rodzinne tajemnice.
  Northern Borders Northern Borders
 • Opening Night (2016)

  2016 USA / 92 min. Trwają przygotowania do szkolnego przedstawienia dramatu Szekspira: wydarzają się kolejne katastrofy i wypadki, aktorzy i nauczyciele mają kłopoty, a w dodatku wkrótce ma się zjawić gość specjalny...
  Opening Night (2016) Opening Night (2016)
 • Przewodnik ornitologa

  2013 USA / 82 min. Nastoletni ornitolog (Kodi Smit-McPhee) zabiera przyjaciela w drogę. Celem wyprawy jest znalezienie pewnej niezwykle rzadko spotykanej kaczki.
  Przewodnik ornitologa Przewodnik ornitologa
 • Running Jump

  2012 POL / 34 min. Szalony dzień z życia sprzedawcy używanych samochodów (w tej roli Eddie Marsan) i jego rodziny.
  Running Jump Running Jump
 • Slash Featuring Myles Kennedy and The Conspirators: Living The Dream Tour                             

  2019 POL / 57 min. Nagrany w słynnej londyńskiej sali Hammersmith Apollo koncert Slasha z udziałem Mylesa Kennedy'ego i grupy The Conspirators. Niezwykłe wydarzenie sceniczne, które wywołało zachwyt publiczności.
  Slash Featuring Myles Kennedy and The Conspirators: Living The Dream Tour                              Slash Featuring Myles Kennedy and The Conspirators: Living The Dream Tour                             
 • Tchórzliwe Serce

  2008 POL / 86 min. Obsesją Richarda jest rekonstrukcja dawnych bitew. Kiedy z tego powodu odchodzi od niego żona, mężczyzna postanawia obciąć włosy, odłożyć miecz i walczyć o serce swojej damy.
  Tchórzliwe Serce Tchórzliwe Serce
 • Toto: Live In Poland

  2013 USA / 60 min. Łódź, Atlas Arena: wspaniały koncert grupy Toto z okazji 35-lecia jej istnienia, zorganizowany w ramach światowej trasy koncertowej w 2013 r.
  Toto: Live In Poland Toto: Live In Poland
 • Tyranozaur

  2011 POL / 88 min. Wdowiec-alkoholik mający problemy z kontrolowaniem gniewu poznaje pracownicę sklepu organizacji charytatywnej - i wkrótce odkrywa, że ona także ma własne, mroczne sekrety.
  Tyranozaur Tyranozaur
 • What Children Do

  2017 USA / 82 min. Ciężka choroba babci sprawia, że dwie skłócone siostry wracają do rodzinnego miasta. Próbują naprawić swoje relacje, zmagając się jednocześnie ze starymi problemami i nadgorliwym pastorem.
  What Children Do What Children Do
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie