• Cała ta panika (HD)

  2016 USA / 75 min. Pełnometrażowy film dokumentalny, który powstawał przez trzy lata. Wnikliwy obraz wewnętrznego życia grupy nastolatek dorastających w nowojorskiej dzielnicy Brooklyn.
  Cała ta panika (HD) Cała ta panika (HD)
 • Chleb i masło

  2014 USA / 85 min. Komedia obyczajowa. Amelia (Christine Weatherup) to wyalienowana kobieta przed trzydziestką, która próbuje radzić sobie ze znerwicowanymi rodzicami, ekscentrycznym szefem i własnym dziewictwem.
  Chleb i masło Chleb i masło
 • Ciemniejsza część roku

  2012 GBR / 81 min. Po nieszczęśliwej śmierci dziecka, którym miała się opiekować, nastolatka dręczona poczuciem winy zaczyna odczuwać obecność złowrogiej, potężnej siły.
  Ciemniejsza część roku Ciemniejsza część roku
 • Free and Easy (2016) (HD)

  2016 CHN / 94 min. Akwizytor w średnim wieku przemierza niemal puste ulice, starając się sprzedawać nielicznym przechodniom magiczne mydełko. Szybko okazuje się, że wąchanie tego mydła może być bardzo ryzykowane.
  Free and Easy (2016) (HD) Free and Easy (2016) (HD)
 • Gliniarze (HD)

  2014 USA / 84 min. W świecie, w którym lalki i ludzie żyją obok siebie, dochodzi do serii brutalnych zbrodni z narkotykami w tle. Mieszkańcy miasta potrzebują prawdziwego bohatera!
  Gliniarze (HD) Gliniarze (HD)
 • Made in China

  2009 USA / 86 min. MADE IN CHINA to komedia o oryginalnym wynalazcy Johnsonie (Jackson Kuehn) pochodzącym z małego miasta we wschodzim Teksasie. Johnson jest zdeterminowany, aby zapoznać świat ze swoim pomysłem - 'zabawnym produktem domowej higieny'.…
  Made in China Made in China
 • Medicine For Melancholy

  2008 USA / 87 min. Rowery, 'numerki' na jedną noc i para dwudziestokilkuletnich Afroamerykanów - oto opowieść o zmaganiu się z przynależnością do mniejszości w gwałtownie bogacącym się San Francisco.
  Medicine For Melancholy Medicine For Melancholy
 • Pierścień (HD)

  2007 CAN, / 112 min. Film w reżyserii Richarda Attenborougha (O jeden most za daleko). Historia dotycząca przeszłości i teraźniejszości, w której młody człowiek wyrusza na poszukiwanie właściciela pierścienia, który należał do amerykańskiego zamachowca.…
  Pierścień (HD) Pierścień (HD)
 • Pięć nocy w Maine (HD)

  2015 USA / 79 min. Młody Afroamerykanin cierpi po stracie żony. W poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące go pytania wyrusza do swojej teściowej, żyjącej w izolacji w stanie Maine. Kobieta ma ogromne poczucie żalu i winy.
  Pięć nocy w Maine (HD) Pięć nocy w Maine (HD)
 • Powrót do Rajapur

  2008 IND / 91 min. W tajemniczej indyjskiej wiosce dwie kobiety tworzą wyjątkową więź z nowo poznanym mężczyzną.
  Powrót do Rajapur Powrót do Rajapur
 • Primero de Enero (2014) (HD)

  2014 DOM / 81 min. Pewien chłopiec dowiaduje się, że skradzione zostało pianino jego ojca. Wraz z siostrą i najlepszym przyjacielem wyrusza w niezwykłą podróż po Dominikanie, aby odzyskać instrument.
  Primero de Enero (2014) (HD) Primero de Enero (2014) (HD)
 • Przerażające opowieści: Mroczne sekrety

  2013 USA / 58 min. Czwórka przyjaciół próbuje pogrzebać martwego ptaka. Kopią grób — i trafiają na już zajętą mogiłę, odkrywając przerażający sekret dziwnej starszej pani z sąsiedztwa.
  Przerażające opowieści: Mroczne sekrety Przerażające opowieści: Mroczne sekrety
 • Rozwód przed ślubem. Krótki film o znanej grupie

  2016 GBR / 72 min. Grupa rockowa I Like Trains zdobyła ogromną popularność. Cztery lata później muzycy czują się zagubieni — nie mogą odnaleźć się w pracy i życiu rodzinnym.
  Rozwód przed ślubem. Krótki film o znanej grupie Rozwód przed ślubem. Krótki film o znanej grupie
 • Znikąd

  2016 USA / 86 min. Trójka nastolatków z Bronksu — nielegalnych imigrantów — musi stawić czoła swojej przeszłości i walczyć o przyszłość, starając się zalegalizować swój pobyt w USA i zdobyć amerykańskie obywatelstwo.
  Znikąd Znikąd
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie