Inga Lindström: Dźwięki tęsknoty rating wiekowy
2019 DEU | 89 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Inga Lindström: Dźwięki tęsknoty
Młoda dyrygentka Stine Sunström wraca do rodzinnej miejscowości, gdzie ma dyrygować tamtejszą orkiestrą podczas letniego koncertu. Matka Stine, Birgit, przez długie lata zajmowała się wychowywaniem Lene. Dziewczyna wzrastała w przekonaniu, że jest siostrą Stine. W rzeczywistości jednak to Stine jest jej biologiczną matką. Kobieta pragnie, by Lene wreszcie poznała prawdę. Niespodziewanie w miasteczku pojawia się jej pierwsza miłość, ojciec Leny, który dotychczas nie miał pojęcia, że ma córkę. Wygląda na to, że plan Stine jest znakomity. Wkrótce ma zostać asystentką sławnego rzymskiego dyrygenta i chce, by Lena pojechała z nią do Rzymu, już oficjalnie jako jej córka. Największą trudnością okazuje się przekonanie Birgit, by wyjawić Lenie prawdę i uzyskać jej zgodę na wyjazd dziewczynki.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie