Cecelia Ahern: Kochać Ciebie rating wiekowy
2018 DEU | 88 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Cecelia Ahern: Kochać Ciebie
Claire Lynam jest restauratorką w dublińskiej City Gallery. Jest z wzajemnością zakochana w przystojnym bankierze Marku Gallagherze. Jej szczęście kończy się jednak w dramatyczny sposób, gdy Mark ginie w wypadku samochodowym. Clair przez długie miesiące nie może wyjść z żałoby. Nic nie pomagają starania przyjaciół, by wyrwać ją z czarnej dziury, nie potrafi jej pocieszyć nawet jej najlepsza przyjaciółka i współpracownica, Fiona Sullivan, oczekująca swego pierwszego dziecka. Fiona nie wie, że dla Claire Mark wcale nie umarł. Gdy maluje portret ukochanego, wydaje się jej, że Mark nadal żyje i schodzi do niej z obrazu. I że tylko ona jest w stanie go zobaczyć. Claire nie dopuszcza do swojej świadomości faktu, że Mark już nigdy nie wróci.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie