Baśń o złotym talarze rating wiekowy
2020 DEU | 59 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Baśń o złotym talarze
Dawno, dawno temu z pewnej wioski zniknęło szczęście a na polach przestało rosnąć cokolwiek oprócz kapusty. A wszystkiemu - wierząc zapewnieniom żony burmistrza - był winien podstępny Gałganiarz, który ukradł złoty talar, który w przeszłości zapewniał mieszkańcom wsi szczęście i dobrobyt. Młoda mieszkanka wsi, Anna Barbara postanawia przywrócić swoim współmieszkańcom radość i dostatek i wyrusza na poszukiwanie złodzieja. Idąc przez las Anna Barbara spotyka Gałganiarza, który usiłuje ją przekonać, że ukradł złoty talar, ponieważ mieszkańcy wsi nieodpowiednio go potraktowali. Obiecuje dziewczynie, że odda jej pieniążek, gdy zostanie jego służącą i wyczyści wszystkie skradzione przez niego skarby.

Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Zamknij okno

Logowanie