Stół w Prowansji: Nadzieja na wyzdrowienie rating wiekowy
2020 DEU | 89 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Stół w Prowansji: Nadzieja na wyzdrowienie
Véronique Gilbert stara się zebrać swoją skłóconą rodzinę znów przy jednym stole. Usiłuje również zdać egzamin końcowy z medycyny w Montpellier. Dziewczyną jednak szarpią sprzeczne uczucia, z jednej strony chciałaby nadal pracować jako pielęgniarka, a z drugiej pragnęłaby pomagać swoim krewnym i mieszkańcom Talon, zarówno w sensie emocjonalnym jak i zdrowotnym. Mieszkańcy wsi ufają jej bowiem bezgranicznie, wiedząc, iż pochodzi z rodziny lekarskiej. W tym czasie w miejscowości pojawia się doktor Hugo Simon, ale jego paryskie pochodzenie i nowoczesne metody leczenia nie budzą w mieszkańcach wioski zaufania, tak więc podchodzą do nowego lekarza sceptycznie. Woleliby, żeby to Véronique przejęła gabinet lekarski. Gdy jednak cała wieś zaczyna mieć problemy żołądkowo-jelitowe, Hugo jest zmuszony poprosić Véronique o współpracę.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie