Utta Danella: Praska tajemnica rating wiekowy
2010 DEU | 89 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Utta Danella: Praska tajemnica
Christine jest zaskoczona, gdy na imprezie z okazji jej złotych godów pojawia się pewien gość. Początkowo myśli, że młoda kobieta imieniem Anica jest przyjaciółką jej męża. Prawda okazuje się całkiem inna - Anica jest córką praskiej złotniczki, z którą mąż Christine miał kiedyś romans. Młoda kobieta jest więc nieślubną córką Claudiusa. Christine natychmiast kończy przyjęcie, a Anica ucieka. Nagle wydaje się jej, że jej przybycie jest nieco żenujące. Sophie, wnuczka Claudiusa radzi mu, by udał się do Pragi i porozmawiał z córką. Zatroskana Christine zostaje w domu. Po wyjeździe męża spotyka Thilo, ogrodnika, któremu kiedyś dała kosza, decydując się na związek z Claudiusem. Czy zemści się na mężu za jego dawny skok w bok?

Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Zamknij okno

Logowanie