Winnica Wader: Rodzinny sekret rating wiekowy
2018 DEU | 89 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Winnica Wader: Rodzinny sekret
Anne zaczyna pracę jako administratorka sąsiedniej winnicy Röscherów. Nie oznacza to jednak, że nie zależy jej na rodzinnym gospodarstwie, które przejęła Käthe, jej matka. Ta niestety nie ma dobrej ręki do wyboru personelu - odkąd firmą kieruje Rolf Scherer, z piwnicy zaczyna znikać wino. Gdy pojawiają się problemy z nowym rocznikiem czerwonego wina, a na dodatek dochodzi do pożaru całego biura wraz z księgowością, Anne przypuszcza, że ktoś z premedytacją chce doprowadzić gospodarstwo do bankructwa. Podejrzewa o to nawet swojego brata Matthiasa, który wrócił w rodzinne strony. Wkrótce potem przez przypadek w jej ręce trafia tajemniczy list. Wynika z niego, że bratanica Matthiasa - Jannika w rzeczywistości jest jego biologiczną córką. Ta wiadomość jest wielkim szokiem dla Bruna - jako dumny ojciec właśnie świętował fakt, że Jannika została królową winiarzy. Kłopoty z dziećmi nie omijają także Anne, a na pogorszenie wzajemnych relacji matki i dorastającej córki dodatkowo wpływają plany Anne dotyczące jej przyszłości u boku Valentina Berensa.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie