Statek marzeń - Zambia rating wiekowy
2019 DEU | 94 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Statek marzeń - Zambia
Hanna Liebhold spotyka się na statku ze swym kuzynem Hanno Flemmingiem, który wskutek wypalenia zawodowego zdecydował się sprzedać swoją firmę i założyć fundację. Teraz chce zainwestować środki finansowe w hodowlę gepardów należącą do znanej badaczki dr Elsy Bakel. Kobieta nie cierpi jednak, gdy ktoś zanadto się do niej zbliża i wcale nie jest zachwycona pomysłem Flemminga. Ledwo toleruje stałą obecność młodej dziennikarki Britty Klein, która ma napisać o niej reportaż. I to też jedynie dlatego, że spodziewa się solidnego honorarium od wydawnictwa. Przybywszy na statek przerażona Britta rozpoznaje w Hanno mężczyznę, z którym nawiązała internetowy romans. Nie daje jednak po sobie poznać, że 'nieznajomy' tak do końca nie jest jej obcy.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie