Winnica Wader: Spadek rating wiekowy
2018 DEU | 88 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Winnica Wader: Spadek
Wszystko wskazuje na to, że nie spełni się marzenie Anne. Winnica Wader, którą zamierzała przejąć po ojcu, chcąc kontynuować dzieło jego życia, może nie stać się jej własnością, ponieważ w testamencie brakuje podpisu spadkodawcy! Dziewczyna musi podzielić się gospodarstwem z Käthe - swoją matką i bratem Matthiasem. Ci zamierzają sprzedać swoje udziały w winnicy, a to całkowicie niweczy plany Anne. Samotna matka staje przed ważną decyzją, która wpłynie również na przyszłości jej ociemniałej córki. Musi wybrać, czy walczyć o spadek, czy też wyjechać z rodzinnej miejscowości i ułożyć sobie życie na nowo. Tymczasem Bruno - brat zmarłego - chce przejąć zarówno dom, jak i winnicę. Teraz przyszłość posiadłości leży wyłącznie w rękach Käthe. Los winnicy zaczyna być uzależniony nie tyle od kwestii finansowych, co od rodzinnych tajemnic i głęboko zakorzenionej wrogości...

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie