Tylko razem z tobą rating wiekowy
2020 DEU | 90 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Tylko razem z tobą
Młoda wokalistka Juli ma szansę stać się wkrótce prawdziwą gwiazdą. Piosenką opowiadającą o śmierci jej ojca porusza serca ludzi. I tylko ona wie, że niewiele jest w tym utworze prawdy. Uważa ojca za zmarłego, ponieważ odszedł od niej i od jej matki. Ale mężczyzna w rzeczywistości żyje i od lat próbuje skontaktować się z córką. Juli wini ojca za śmierć matki i nie chce się z nim spotkać. Nadchodzi jednak chwila, gdy dziewczyna potrzebuje pomocy ojca: na krótko przed planowanym tournee Juli dowiaduje się, że drastycznie pogorszył się stan jej nerek. Jako dawca wchodzi w grę wyłącznie ktoś z najbliższej rodziny, a jest to tylko jedna osoba: jej biologiczny ojciec. Ojciec zgadza się, stawia tylko jeden warunek: chce utrzymywać odtąd regularne kontakty z córką.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie