Ojcowie sami w domu: Gerd rating wiekowy
2019 DEU | 90 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Ojcowie sami w domu: Gerd
Gerd - ojciec trojga dzieci, z których każde pochodzi ze związku z inną kobietą - obiecał swojej partnerce Michaeli, że gdy ich córka Laura pójdzie do szkoły, wówczas to on przejmie nad nią opiekę, a Michaela będzie mogła znów podjąć pracę jako pielęgniarka. Postanawiają, że tylko wtedy, gdy Gerd podejmie się tego zadania i dowiedzie, że jest odpowiedzialnym ojcem rodziny i panem domu, Michaela przyjmie jego oświadczyny i wyjdzie za niego za mąż. Dla Gerda rozpoczyna się czas ogromnych wyzwań. Ale nie tylko dla niego. Jego koledzy, Mark, Timo i Andreas również mają dzieci, które właśnie rozpoczynają naukę w szkole. Wszyscy czterej muszą teraz udowodnić, że potrafią sprostać stojącym przed nimi zadaniom.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie