Lena Lorenz: Zakazana miłość rating wiekowy
2019 DEU | 90 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Lena Lorenz: Zakazana miłość
Miriam i Benjamin przygotowują się do ślubu i już cieszą się na swoje pierwsze dziecko. Gdy jednak Susanne, matka Miriam, zdradza im długo skrywaną tajemnicę i komunikuje młodym, że są przyrodnim rodzeństwem, ich świat rozpada się na drobne kawałki. Okazuje się, że Susanne i Thomas mieli ze sobą krótki, wakacyjny romans. Dotychczas jednak nikt nie wiedział, że Miriam jest córką Thomasa. Narzeczeni są zdruzgotani i bezradni. Susanne tłumaczy się, że nikomu nic nie mówiła o romansie, bo chciała ratować swoje małżeństwo, a sam romans miał dla niej niewielkie znaczenie. Rolf, ojciec Miriam jest zrozpaczony. Lena martwi się jednak przede wszystkim o Miriam i Benjamina. Nigdy przedtem nie spotkała pary zakochanych, która tak bardzo pasowała do siebie, jak tych dwoje.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie