Ogród Pani Zimy rating wiekowy
2019 DEU | 88 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Ogród Pani Zimy
Przed nowym kierownictwem ogrodu botanicznego, gdzie pracuje Mia Goldig, stoi nie lada zadanie - pozyskać jak najwięcej majętnych sponsorów. Młodej, nieśmiałej szefowej ogrodu zadanie to wydaje się niewykonalne - kocha rośliny, ale nie bardzo umie postępować z ludźmi - gdy jest ich więcej Mia zaczyna się jąkać. Całkiem inaczej niż jej pewna siebie siostra. Matka Mii, Helena, dotychczasowa dyrektorka ogrodu ma zamiar zrezygnować ze stanowiska i szuka godnej siebie następczyni. Jej wybór pada na siostrę Mii, ambitną Marissę. Ale Marissy wcale nie obchodzi los instytucji, jest niesamowitą intrygantką, czego Helene nie zauważa. Jednak uwadze Pani Zimy, dobremu duszkowi ogrodu, która prowadzi tam swój sklepik, nic nie umyka...

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie