Lena Lorenz: Dziecko czy kariera? rating wiekowy
2019 DEU | 90 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Lena Lorenz: Dziecko czy kariera?
Constanze Bergmann jest inżynierem i pracuje w firmie produkującej instalacje na biogaz. Jej szefowa, Brigitte Albrecht wiąże z nią wielkie nadzieje i zamierza wysłać Constanze jako kierowniczkę projektu do Brazylii. Jednak dowiedziawszy się, że Constanze jest w ciąży, przekazuje kierownictwo projektu mężczyźnie, nie biorąc w ogóle pod uwagę, że jego autorką jest Constanze, która ustaliła już nawet plan działania na miejscu, w Brazylii. Zaplanowała nawet opiekę nad dziećmi. Lena staje po stronie Constanze. Niestety podczas badanie okazuje się, że jej przyjaciółka ma zbyt wysokie ciśnienie krwi, w związku z czym nie ma mowy o locie samolotem. Poza tym Constanze potrzebuje więcej spokoju, żeby nie narażać ciąży i nienarodzonego dziecka.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie