Lena Lorenz: Cień i światło rating wiekowy
2019 DEU | 90 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Lena Lorenz: Cień i światło
Lena zaobserwowała, że Isabel, matka dwojga dzieci, boryka się z brakiem emocjonalnych więzi ze swym synkiem Benem. Próbuje porozmawiać na ten temat z Markusem, mężem Isabel, ale ten uważa, że z żoną jest wszystko w porządku i że przypuszczenia Leny, że Isabel cierpi na depresję poporodową są mylne. W związku z tym Lena prosi o pomoc doktora Kellera. Lekarz radzi jej, by przekonała Isabel do wykonania testu na poziom hormonów. Kobieta jednak nie chce słyszeć o jakiejkolwiek pomocy i nerwowo reaguje na propozycję Leny, co dla położnej stanowi jednoznaczną wskazówkę, że z Isabel dzieje się coś niedobrego. Czuje się bezradna i chętnie porozmawiałaby na ten temat z kimś bliskim. Ale Quirina pochłania nowa praca w Monachium, a Julia zakochała się po uszy i nie interesuje jej nic poza nową sympatią...

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie