Rosamunde Pilcher: Przepowiednia rating wiekowy
2021 DEU | 88 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Rosamunde Pilcher: Przepowiednia
Grace Kent już jako sześcioletnia dziewczynka oglądała po kolei każdy film wyświetlany w kinie jej ojca. Nic więc dziwnego, że od dzieciństwa marzyła o tym, by w przyszłości studiować kostiumografię. Gdy wróżka Ruby Moyle przepowiada jej błyskotliwą karierę u boku przystojnego i majętnego Roberta Hayforda, Grace opuszcza rodzimą Kornwalię i wyjeżdża, by spełnić swoje marzenia. Pięć lat później Grace w poszukiwaniu Roberta powraca do Kornwalii, a tym samym - jak się okazuje - do swej młodzieńczej miłości, Sebastiana, z którym zerwała przed wyjazdem. Odżywają dawne uczucia, ale i niezabliźnione rany. Sebastian nigdy nie wierzył w przepowiednię wróżki i zarzuca teraz Grace, że zdradziła ich miłość w imię wyimaginowanego mężczyzny i nieziszczalnych mrzonek. Aż tu nagle zjawia się przed nimi doktor Robert Hayford we własnej osobie. Jest lekarzem opiekującym się tajemniczą Olivią Marlow.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie